Nores dhe RobertiNora dhe Roberti i kanë lënë pas shpine problemet në çift dhe po jetojnë së bashku në shtëpinë e tyre të re, shkruan “Kosovarja”.

Thuhet se shtëpia e çiftit të njohur është e bukur dhe luksoze. Edhe e mbushur me kamera sigurie.

Kamera vetëm për siguri, apo edhe për monitorim të njëri tjetrit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here