Saga “Shrek” do rikthehet per here te katert por kete here ne nje format 3 dimensional. Pasi u martua dhe u be baba, aventurat do vazhdojne edhe ne serine e katert qe do te prodhohet nga Dreamworks.

Shrek 4, mund te jete edhe edhe seria e fundit e sages. Nderkohe, subjekti po mbahet sekret por trajleri qe ka dale ne qarkullim flet per nje film vizatimor me permbajtje horror.

Ne serine paraardhese, gjigandi jeshil u shfaq shume paqesor dhe i dedikuar plotesisht ndaj familjes, prandaj ideatoret kerkojne ta rikthejne serish ne origjine.

Por pasi ka mundur nje dragua dhe ka shpetuar nje bukuroshe, cfare mund te beje tjeter Shrek-u? Kjo nuk dihet ende por eshte e sigurt se ai ka nostalgji per ditet kur trembte banoret e fshatrave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here