foto (6)Aktorja shqiptare Masiela Lusha këtë javë është ftuar të luaj në episodin e ri të serialit “Anger Magagement” në të cilin interpreton edhe aktori i mirënjohur Charlie Sheen.

Ky serial, i cili transmetohet në kanalin ‘FOX’ gjatë të enjteve në ora 9:30 të darkës, tregon për Charlie, i cili është një terapist jo-tradicional, për njerëzit me temperament të nxehtë.

E bukuroshja, njëherësh aktorja shqiptare do të luaj në rolin e një vajze që vjen nga një qytet tjetër dhe tërheq vëmendjen e Charlie dhe Sean (personazh në serial), të cilët luftojnë për të fituar zemrën e Masielës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here