Pasuria e modeles shqiptare që jeton në Amerikë, Emine Cunmulaj, kap shifra marramendëse. Ajo është e martuar me një miliarder dhe së bashku jetojnë në mënyrë super luksoze.

Bëhet fjalë për Emine Çunmulajn, e cila është cilësuar edhe si e vetmja vajzë shqiptare që ka një avion privat.

Modelja me famë botërore është e martuar më miliarderin Sami Nazarian.

Bashkë kanë sjellë në jetë një fëmijë dhe jetojnë të lumtur një jetë si në përralla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here