Shqiptari performon me Nicky Minaj Nicki Minaj së fundmi ka bashkëpunuar me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha për këngën ‘Hey Mama’ por nuk është vetmja artiste kombësinë tonë që ka punuar me të.

Edhe valltari Iljaz Jusufi që është intervistuar nga Prive para disa muajsh ka qenë pjesë e trupës së baletit që ka shoqëruar një perfomancë të Minaj.

Ai në Instagram ka shkruar: “Para se të shpërngulesha në Los Angelos, gjithmonë e imagjinoja veten duke performuar në një skenë të madhe dhe e arrita. Kam punuar shumë për të mbërritur aty”.

Iljazi ka qenë pjesë e disa turneve të rëndësishme së bashku me vëllain e tij./Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here