Shpetim Desku feston përvjetorin me gruan bukurosheShpetim Desku, showmani dhe aktori i njohur sot feston 9 vjet bashkë me bashkëshorten e tij.

Ai me këtë rast ka publikuar një foto me bashkëshorten dhe ka bashkangjitur disa fjalë me mjaft shumë kuptim.

“9 vite sakrifice , pune, perkushtim, shume sms, shume pytje, pergjigje..Vazhdojme me dashuri edhe shume vite tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here