Ka qarkulluar lajmi se moderatorja e Top Channel Albana Osmani ishte në një lidhje dashurie me ish-banorin e Big Brother, Anaid Kaloti.

Por duket se këto lajme e kanë revoltuar pafund moderatoren e cila ka shkruar:“Ndodh që kthehesh në darkë pas një dite të ngarkuar dhe lexon lajme për lidhje.

Marr shkas nga komentuesit dashamirës, apo një foto në një drekë mes miqsh. Le të themi që s’na zë më gjumi, po nuk na shqetëson thashethemnaja ditëve të sotme. Shoqëria është pasuri, mos m’i ngatërroni me “paçavuret” tuaja!”,-përfundon postimi Albana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here