Viti 2015 natyrisht mund të konsiderohet si një prej viteve ku falë Kim Kardashianit, interneti u mbush plot me femra seksi nga vende të ndryshme. Edhe në Rusi ky trend i femrave superseksi duket nuk ka të ndalur, por siç duket fronin në këtë vend vazhdon ta mbajë bukuroshja Anastasiya Kvitkvo.

Format e saj shpërthyese kanë bërë që ajo të konsiderohet si rivalja numër 1 e yllit amerikan, Kim Kardashian West.

Asetet e saj kryesore, që e kanë bërë atë të depërtojë në botën e showbiznesit dhe të modelingut, janë pikërisht të pasmet e saj që kanë madhësi jo fort të zakonshme, dhe po ashtu edhe gjoksi i saj i përmasave më të mëdha, 36B.
Modelja 22 vjeçare, e cila me datë 24 të këtij muaji i mbush plotë 23 vjeç, ndiqet në instagram nga jo më pak se 7.1 milion ndjekës në total. Ajo vazhdon t’i mbajë ‘të ndezur’ fansat e saj, duke postuar fotografi nga më të ndryshmet, përfshirë këtu disa tejet provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto provokuese, ku shihet me xhinse të shkurtra e të zbërthyera në rrugë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here