Shpërthen” Manjola Nallbani Këngëtarja Manjola Nallbani është shfaqur mjaft seksi në një foto të postuar prej saj në Instagram.

Duket se Manjola është bërë nostalgjike duke kujtuar albumin e saj të fundit përmes kësaj fotoje.

“Durrës- Tetor 2015. Foto per Cd ‘ Tingujt e shpirtit tim’ Jo vetëm thjeshtë( veshja) po dhe zbathuuur!,”-shkruan Nallbani krahas fotos.

Këngëtarja shfaqet më shpërthyese se kurrë në këtë foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here