“Shpërthen” Liberta Spahiu Liberta Spahiu ka sjellë disa poza me bikini, një me të perënduar dielli, për natë të mirë, dhe një me të lindur dielli, për mirëmëngjesi.Moderatorja e emisionit Prive në Klan Kosova, është duke shijuar pushimet e verës në një bregdet të qetë dhe larg zhurmës së qytetit.

Këto momente ajo i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.Liberta duket si një braziliane, derisa nxjerr trupin e saj seksi me një palë bikini ngjyrë të verdhë dhe me mbishkrimin “juicy” në vithe.

Pozat duket se janë bërë mbi një jaht, por ajo nuk ka zbuluar se nga ku…

“Shpërthen” Liberta Spahiu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here