Ish-banorja e Big Brother dhe modelja Xhensila Pere ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka treguar revoltën e saj lidhur me njerëz që ajo i kishte konsideruar miq e që në fakt duket ta kenë “tradhtuar”.

“Nëse do të dëgjonin se cfarë flitet mbrapa krahëve , nuk do të gjendeshin dy miq në të gjithë botën. Na mbytën sahanlëpirësat. Alergjikë nga të paftyrët,:-përfundon Xhensila postimin e saj në rrjete sociale. Aktualisht ajo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here