Shpërthen Bleona ndaj fansave: O mjeranë që pini kafe në lokale me free wifi, nuk më jeni dashur e nuk më duheni kurrëKëngëtarja Bleona Qerreti ka qenë sot në qendër të lajmeve rozë pas një mesazhi për presidentin e ri të SHBA-ve, Donald Trump, mesa duket nuk ka pritur mirë çdo lajm.

Ajo ka shpërthyer në rrejttë sociale me një mesash të fortë ndaj fansave të saj, për të cilët thotë mjeranë. As kësaj revolte tashmë mbetet për tu parë nëse Bleona do të mbyllë profilet në rrjetet sociale?

Statusi

Shpërthen Bleona ndaj fansave: O mjeranë që pini kafe në lokale me free wifi, nuk më jeni dashur e nuk më duheni kurrë

O mjerane PA TE DREJTE VOTE, qe pini kafe ne lokale me free ëifi, e beni komente lart e poshte neper facebook: Kur do ta kuptoni

QE NUK ME JENI DASHUR,

NUK ME DUHENI,

DHE NUK DO ME DUHENI ASNJEHERE ????? Mos me beni t’ja u mbyll dhe kete cope facebook page qe shikoni cdo dite, dhe paragjykoni e villni vrer, qe te justifikoni miserablitetin dhe realitetin e jetes TUAJ TE ZYMTE!!!! KJO NUK ESHTE FAQE PER DESHTAKE, POR PER TE GJITHE ATA QE KANE KURRAJO TE NDJEKIN ENDERRAT E TYRE!!!!! I stopped explaining myself ëhen I realized that people only understand from their level of perception.

I have not gone through ëhat I have gone through, ëorked tëice as hard for half as much, to end up living a mediocre life !!! Mediocrity is not an option for me !!!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here