Shpesh këngëtarja Aurela Gaçe përballet me komentuesit në rrjete sociale duke i kthyer atyre përgjigje si për kritikat ashtu për komplimentat që ata mund t’i drejtojnë.

Këtë herë një komentues duket se e ka irrituar këngëtares vlonjate, pasi në  një nga storyt e saj në Instagram , ku shfaqet duke performuar ai ka shkruar: “Plakat në sulm”. 

Kaq ka mjaftuar që Gaçe të shpërthejë duke e bërë publike këtë koment si edhe përgjigjen e saj.

“Në këtë rast ti e kush mendon si ty, kush fyen, e aq më tepër njerëz që punojnë ju dërgoj shumë dashuri. (Tregon gishtin e mesit) Kiss my fu*king *ss. Apo e do shqip? Më puth b**** time labe”, shkruan këngëtarja. Aurela është shquar gjithnjë për dinamikën dhe energjinë e saj në skenë dhe në performanca./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shperthen-aurela-gace-me-puth-b-time-labe-613696/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here