Shpërthen Anita Haradinaj, e godet fort Hashim Thaçin!Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Anita Haradinaj ka shpërthyer me akuza ndaj Hashim Thaçit.

Ajo ka reaguar pas deklaratës së presidentit se çlimitarët mund të ndalen në aeroporte, por nuk mund të ekstradohen në Serbi, raporton Gazeta Blic.

Ky është reagimi i plotë i Anita Haradinajt:

“Çlirimtaret mund te ndalen neper Aeroporte, por nuk mund te ekstradohen ne Serbi!!!” Keshtu deklaroi ne debat Presidenti
Patjeter qe Çlirimtaret ndalen neper aeroporte kur vendi i tyre udhehiqet nga njerez te shantazhuar dhe te nenshtruar si Ju!!!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here