Shpendi e përkrahë AlbaninKëngëtari nga Shqipëria Alban Skenderaj i cili do të performoj nesër në Prishtinë ka gjetur mbështetje nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti.

Nga një postim që ka bërë këngëtari ka falënderuar kryetarin me këto fjalë “Faleminderit me shume mirnjohje Komunes se
Prishtines dhe Kryetarit te saj Shpend A.

Ahmeti per perkrahjen ne Koncerti qe do te mbahet neser”, ka shkruar Albani.

Shpendi e përkrahë Albanin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here