Shpend Ahmeti ua sjellë "SHOK-un" në PrishtinëKryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se nesër në mbrëmje Komuna e Prishtinës do të organizojë transmetimin live të ceremonisë “Oscar”. Sigurisht se arsye për këtë është filmi kosovar “SHOK” që do të jetë në mesin e filmave garues në ceremoninë e famshme.

“Nesër në mbrëmje Komuna e Prishtinës, IPKO dhe Digitalb organizojmë transmetimin live të Oscars 2016, ku Kosova ka rastin që për herë të parë të shpërblehet me çmimin më prestigjioz në botën e filmit.

Ngharja fillon në sallen e kuqe në mesnatë. T’i japim përkrahje Shok” shkruan Shpend Ahmeti në njoftim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here