Shpend Ahmeti selfie me Dua LipënKryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë në fotografi “selfie” me këngëtaren kosovare, Dua Lipën, gjatë një turi të koncerteve të saja në SHBA.Ai në komentimin e tijin, Ahmeti ka thënë se territori i Kosovës, është në shpërputhje me numrin e talentëve artistikë me famë ndërkombëtare.

“Gjatë qëndrimit në ShBA pata rastin ta takoj Dua Lipën e cila po i mbante disa koncerte/gigs anembanë Amerikës duke mahnitur audiencat me talentin e saj.

Ne krahasim me madhësinë e shtetit, talenti i Kosovës në art në shpërputhje të madhe. Për Duan dhe Prishtinën, më vonë…”, ka thënë Ahmeti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here