Shpati Kasapi dhe Lori sjellin klipin e ri “Trego” Shpati Kasapi në bashkëpunim me Lorin kanë publikuar klipin e tyre më të ri të titulluar “Trego.

Ndryshe Shpati dhe Lori me këtë këngë kanë realizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Klipi është realizuar nga produksioni Max Productions.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here