shotaAktorja Shota Baraliu njihet për interpretime rolesh të nxehta. Ajo, ka treguar se nuk ka komplekse në këtë drejtim, pasi është aktore dhe që në fillim e ka marrë parasysh edhe këtë pjesë të profesionit, shkruan “Kosovarja”.

Shota, edhe pse e angazhuar në mjaftë projekte, ka thënë se është tejet e zhgënjyet me zhvillimet e kinematografisë vendore.

Ajo po rri edhe largë muzikës, fushë përmes së cilës u bë edhe më e njohur kudo ku ka shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja aktualisht ndodhet në Zvicër dhe kohë pas kohe publikon në rrjete sociale edhe foto mjaftë “hot”./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here