Këngëtarja Shota Baraliu është fotografuar në një club me ish-bashkëshorten e Kastro Zizos, Erleta Hotin.Vajzat janë shumë mikesha dhe siç shohim edhe në foto nuk kanë komplekse nga njëra-tjetra.

Shota është kapur “mat” teksa tenton ti fus duart, Erletës.

Por edhe kjo e fundit nuk ndihet aspak e bezdisur nga ky gjest, përkundrazi duket mjaft e qeshur.
/Shqiptarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here