Aktorja Shota Baraliu njihet për interpretime rolesh të nxehta. Ajo ka treguar se nuk ka komplekse në këtë drejtim, pasi është aktore dhe që në fillim e ka marrë parasysh edhe këtë pjesë të profesionit, shkruan “Kosovarja”.

Shota, edhe pse e angazhuar në mjaft projekte, ka thënë se është tejet e zhgënjyet me zhvillimet e kinematografisë vendore.

Ajo po rri edhe larg muzikës, fushë përmes së cilës u bë edhe më e njohur kudo ku ka shqiptarë.

Bukuroshja aktualisht ndodhet në Zvicër dhe kohë pas kohe publikon në rrjete sociale edhe foto mjaft “hot”.6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here