Samanta KaravellaKëngëtarja Samanta Karavella po vjen me këngë të re.

Mirëpo, njoftimin për këtë gjë e ka bërë shoqja dhe kolegia e saj Fifi, duke qenë se janë pjesë e një menaxhmenti, por nuk shuhen dyshimet se kënga mund të jetë duet mes tyre, shkruan lajmi.net

Detaje rreth kësaj kënge nuk janë zbuluar por që pritet të dal së shpejti.

Kujtojmë që deri më tani, Samanta po e shijon suksesin e këngës ‘Bashkë’ të cilën e ka duet me 2Ton.

samanta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here