Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto tejet provokuese.

Ajo shfaqet në pishinë e veshur me një palë rroba banjo të kuqe duke u dukur më seksi se kurrë. Nuk është hera e parë që Olta publikon në rrjete sociale foto tejet seksi dhe provokuese.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shokon-olta-gixhari-shikoni-sa-se-623902/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here