Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket foto, videove apo dhe deklaratave që bën në rrjete sociale.

Këtë herë këngëtarja Enca Haxhia i ka habitur të gjithë me postimin që ka bërë. “P*** është kaq e mirë sa gjatë seksit thërras emrin tim,”-përfundon këngëtarja. Nuk është hera e parë që Enca provokon me deklarata të tilla./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here