Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ka thyer rrjetin me suqerimin që ka bërë në  Instagramin e saj.

Ajo ka publikuar një foto sexy të një modelelje nga Kanadaja të cilës t’i thuash e zjarrtë është pak.

Nëse futeni në profilin e Nataliesng do të vëreni se ajo e adghuron nuditetin. Dominojnë fotot e zhveshura ku bien në sy të pasmet dhe gjoksi i saj voluminoz.

Me siguri meshkujt do e falenderojnë Arminën për sugjerimin. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here