Dhurata Dora vjen ndryshe në videoklipin e ri.

Dhurata Dora ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, dhe nuk është më zeshkania seksi siç jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja këtë herë ka vendosur të bëjë një ndryshim total, duke i bërë flokët e bardha, për t’u shndërruar kështu në bionde, shkruan Gazeta Express.

Dhurata po finalizon edhe një këngë të re, në klipin e së cilës ka vendosur të shfaqet shumë më ndryshe prej herave të tjera.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shnderrohet-totalis-dhurata-dora-619710/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here