E ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” ishtë këngëtarja e mirënjohur Shkurte Gashi.Shkurta njihet për zërin e saj të mrekullueshëm.

Ajo ka promovuar videoklipin e saj më të ri “Do të mbijetoj”, projekt i cili ka bërë shumë klikime. Shkurta poashtu ka performuar live disa këngë të saj, me të cilat e ka “ndezur” atmosferën.

Për më shumë ndiqni “Përrallë me Tupan” që shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here