Ajo është njëra ndër këngëtaret me karrierë të bujshme në estradën tonë, shkruan revista “Kosovarja”.

Edhe pse në moshë, përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e saj, ka treguar se sharmi nuk njeh vite.

Ajo gjithmonë është dhe do mbetet njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në publik, si dhe ajo që ka kënduar shumë këngë për vendin tonë, Kosovën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here