Shkurte Fejza publikon këngën “Prishtinë, Tiran딓Prishtinë, Tiranë”, titullohet kënga e publikuar në YouTube më 28 nëntor.

Për muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur Alban Furtuna.

Tekstin e ka shkruar Armand Trebicka, ndërsa producent është “Emracom”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here