E madhja Shkurte Fejza del me videoklipin me te ri te realizuar ne duet me vajzen e vet Gresen.

Kënga “A jie Ti Ajo” i kushtohet nenave te ndara nga femijët e tyre dhe  jeta  e tyre e ndar.

Ajo ishte mysafir ne emisionin “1 kafe me Labin”RTV21 ku beri promovimin kesaj kenge ,kosovalbaner  ju sjellim ne vazhdim video klipin dhe pjesë nga emisioni .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here