shkurtaKëngëtarja e cila vërtetë ka një bagazh të madh të muzikës popullore, sot kishte nderin të jetë e ftuar në pritjen e Presidentit Bujar Nishani në Prishtinë, i cili po dekorohet nga krerët e shtetit si qytetarë nderi ne Prizren dhe Drenas, shkruan revista Kosovarja.

Ajo këtë rast e kishte ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku ndjehet shumë e nderuar në këtë pjesëmarrje, e që këtë e tregojnë edhe fotografitë e shpërndara./Kosovarja/

fejza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here