Këngëtarja Shkurte Fejza, prej disa dite ka nisur pushimet e saj.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj Hajrushin, janë duke pushuar në Igallo të Malit të Zi.

Këngëtarja sot ka publikuar disa fotografi nga atje dhe duket se po kalon momente të bukura në pushime, transmeton “Magazina.al”.

Ndryshe, Shkurta ka qenë mjaft e përmendur këto ditë pasi mungoi në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit.

8 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here