Shkurta dhe Gresa vinë me videoklipin e ri “Nëna ime”Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli, kanë lansuar duetin me titull “Nëna ime”.

Edi Balili është kompozitor dhe orkestrues i këngës me tekst të Hivzi Krasniqit.

Miksimin dhe masterizimin e kanë bërë Endri Kasmi dhe Armand Ferra nga “MUZA”.

Max Production e ka realizuar videoklipin e kësaj kënge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here