Shkurta dhe Flori së shpejt lansojnë këngën "Tu luta"Është këngëtarja e njohur Shkurte Gashi ajo e cila me anë të një postimi në Instagram ka paralajmëruar projektin e radhës.

Shkurta dhe Flori Mumajesi këto ditë lansojnë këngën “Tu luta”.

“Së shpejti do të vijë projekti jonë i përbashkët për të gjithë ata që e pëlqejnë muzikën tonë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

Kënga në fjalë pritet të lansohet brenda pak ditësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here