Shkumbin Ismajli thotë ‘Se ç’mu desh’ Shkumbin Ismajli ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Se ç’mu desh’ dhe është kompletuar me videoklip.

Shkumbini rikthehet pas një pauze por që menjëherë pas publikimit të këngës së re, fansat e kanë pëlqyer dhe i kanë dhënë komente pozitive./10minuta/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here