Edhe pse ngjyrat nuk jane aspak festive, megjithate Genta duket hot me nje buzeqeshje seksi ne kete foto te realizuar nge mjeshtri Arton Humolli.  Por, me interesantja ketu eshte se si ajo e ka kombinuar ngjyren e flokeve dhe fustanit me titullin e kesaj magazine ekskluzive me emrin “iMedica” dhe keshtu duket sikur eshte “shkrire” mire ne kete kopertine. /Albasnapz/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here