Shkendije Mujaj vjen ndrysheE njohur pë fotot “belfie”, për pozat provokuese, për deklaratat shokuese. Kjo është Shkendije Mujaj, vallëtarja dhe këngëtarja shqiptare që jeton në Zvicer dhe që prej vitesh është aktuale dhe e përfolur, ndonëse nuk bën ndonjë gjë të madhe.

E, tani Mujaj ka vendosur ti bëjë disa foto profesionale, ku do të duket më elegante dhe më ndryshe.

Shkendija më në fund do të shfaqet me fustana elegant dhe nuk do ta vë fokusin vetëm tek të pasmet e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here