Askush nuk do ta besonte që të pasmet e saj janë natyrale. Mjafton të shihen këto foto dhe të bindemi se janë të mbushura me silikon!

Shkëndije Mujaj, këngëtarja kosovare e cila po jeton në Zvicër, këto ditë në faqen e fansave të saj ka publikuar disa foto të reja në të cilat shihet e veshur vetëm me tanga duke reklamuar trupin dhe duke nxjerrë në pah prapanicën e saj të re e cila me shumë bindje duket që është e silikonizuar.

Fotot e publikuara janë shumë private dhe kanë marrë shumë komente nga bota mashkullore duke e cilësuar si një nga prapanicat më të bukura shqiptare por jo natyrale. Me këtë gjë Shkëndija ka dashur të bëjë me dije se edhe shqiptaret mund të duken si latino-amerikane!

1 Koment

  1. Nuk di qka ka a silikon a jo weq kokan me tvertet mat bukrat shiptariane pak kush nbot ka kshtu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here