Vajza, e cila është lakuar më shumë gjatë këtyre muajve për çudirat e saj me foto seksi në rrjetet sociale, duke pozuar dhe treguar linjat e saja të rrumbullakëta, si duket ka pranuar që të përballet me nj realiti-shou, siç është “Vip-Shpija 3”.

Siç flitet tashmë ky shou është dakorduar me kompaninë e madhe mediatike ‘Top Media’, në mënyrë që të shikohet në një nga kanalet e Digitalb dhe flitet se shtëpia me të ftuar VIP, të fokusuar nga kamerat 24 orë, do të jetë e ndërtuar në Tiranë.

Imagjinoni, djem, të shikoni 24 orë, ditë e natë, këngëtaren Shkëndie Mujaj!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here