Shkëndije Mujaj më e nxehtë se kurrëShkëndije Mujaj vazhdon të publikoj fotografi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj të famshme.Së fundi ajo ishte në Ulqin, dhe është parë duke u larë në det në mbrëmje.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar fotografi të reja, duke shfaqur fizikun e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here