shkendijemujajShkëndije Mujaj ka bërë të di tur se me dëshirë do të pozonte për revistën e njohur të meshkujve “Playboy”. Këngëtarja, e cila po çmend publikun shqiptar me fotot e saj provokuese, që i poston në profilin e saj, ka bërë të ditur se “me siguri” nuk do të refuzonte ndonjë ofertë të revistës erotike. “Unë pozoj për qefin tim dhe nëse oferta më vjen kur unë ndjehem mirë (pra jam në qejf), ka mundësi, sepse siç e dini, unë çdo gjë e bëj sipas qejfit tim. Nëse më thotë dikush tjetër pozo, unë edhe mund të refuzoj, pra varet krejt se si ndihem unë”, ka thënë Shkëndija.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here