ShkendijeKëngëtaret Shkëndije Mujaj dhe Bleona Qereti këtë vit kanë thyer rekordin e tyre për sa i përket zhveshjes në krahasim me këngëtaret e tjera të skenës shqiptare. Bleona, e cila bëri dhe turin e saj gjatë verës në shumë qytete shqiptare, u kap mat teksa ndërronte gardërobën në koncertin e Shkodrës.

Ajo i nxori në shesh të gjitha, ndërsa pas videos publikoi dhe shumë foto të nxehta, provokative dhe nudo sigurisht. Në anën tjetër edhe këngëtarja tjetër Shkëndije Mujaj bëri bujë me fotot e saj nudo dhe të nxehta, me të cilat josh fansat nëpër rrjetet sociale duke kënaqur kështu botën mashkullore me hiret e saja femërore. Pjesë e tyre është dhe Genta e “BB5”, fotot e së cilës i publikuan pa dashje apo me urdhër të saj kjo mbeti një enigmë e madhe, por një gjë dihet se fotot nudo të Genta Gjalpit mbeten për këtë vit si çështja më e përfolur për fansat e saj. Nuk ngeli njeri pa diskutuar e komentuar ato, mediat nuk prisnin dot të kenë në dorë ndonjë imazh më shumë të Gentës, foto këto të realizuara nga ish-i dashuri i saj Rubens Shehu dhe të publikuara në një faqe pornografike, account të cilën e kishin hapur që të dy si çift.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here