3Shkendije Mujaj është një ndër femrat nga estrada që ekspozon me të madhe çdo pjesë të trupit të saj.

Ajo posedon forma bombastike dhe nuk përton t’i shfaqë në çdo moment, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Postimet e saj në rrjetet sociale janë të mbushura me foto nudo si dhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Shkëndija ka publikuar një fotografi nga palestra ku në fokus e vë ‘’armën’’ e saj të fortë e që janë të pasmet.
4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here