Shkëndija lanson klipin erotikShkëndije Mujaj ka lansuar një videoklip muzikor, por të mbushur me skena erotike.

Valltarja seksi Shkëndije Mujaj tash mund të quhet edhe këngëtare. Ajo në orët e vona të natës së mbrëmshme ka lansuar videoklipin e parë të saj, një bashkëpunim mes Sabianit dhe Marsielit.

Kënga është e titulluar “Show Biz” dhe përmban edhe skena të nxehta të saj duke vallëzuar, transmeton Telegrafi.

“Striptiz. N’show biz biznis bojm me pare pissss”, shkruan ajo në një postim në Facebook duke cituar një varg të këngës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here