Shkëndije Mujaj thotë se ajo ka një trup “100 për qind më seksi” se trupi i bukuroshes me famë botërore, Kim Kardashian.

Këngëtarja, e njohur për figurën e saj të theksuar dhe për paturpësinë për shfaqur trupin e saj dhe për të folur hapur për seksin, ka dhënë një intervistë “pa dorëza” për portalinTung.ch.

Mes tjerash ajo është pyetur edhe për krahasimin i bëhet me yllin televiziv amerikan. “Vithet sikurse Kim Kardashian…? 100 për qind e kam trupin më seksi….”, ka thënë Shkëndija.

Bukuroshja ka thënë se për momentin nuk ka të dashur, se bën seks “kur t’i çohet”, ndërsa ka mohuar spekulimet se ka bërë ndërhyrje në trupin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here