ShkendijaKëngëtarja kosovare Shkendije Mujaj vazhdon te provokoje me te madhe meshkujt.

Provokimi i Shkendijes vazhdon edhe këto ditë, pas nxjerjes se gjoksit dhe prapanices, ajo vazhdon te provokoje në mënyrë akoma me te madhe…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=46Oz_EWfYNA

1 Koment

  1. Si gorille,femer pa klas dhe vlera, shkurt nje plehre.Idjotja kujton se ben mrekullira.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here