Shkenda Dubova vjen me klipin e ri Shkenda Dubova ka publikuar projektin më të ri.

“Ti me mu”, titullohet kënga më e re, e cila është shoqëruar me videoklip.

Kënga e saj e re është punuar nga Big Bang Beats në studion “Red Box Entertainment”, gjersa tekstin e këngës e ka shkruar reperi Gjiko.

Në një bisedë për Telegrafin javë më parë Shkenda ka rrëfyer se tashmë ka ndërruar bashkëpuntorët dhe se nuk është më pjesë e “On Records.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here