Shkenda DubovaKëngëtarja gjilanase Shkenda Dubova është njëra prej femrave më seksi që ka skena muzikore shqiptarë, ajo ka një trup bombastik por edhe një paraqitje mjaft provokuese.

Ajo para pak minutave ka publikuar këngën e saj më të re, në këtë këngë Shkenda duket një femër mahnitëse.

‘Bad Gal’ lirisht mudn të quhet kënga dhe klipi më i vecantë i kësaj këngëtarje deri më tani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here