Shkenda Dubova tregon gjoksin “bombastik” Këngëtarja Shkenda Dubova ka ardhur sërish me fotografi provokuese.Ajo di si të qëndrojë vazhdimit në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja ka pozuar para aparatit të Avni Selmanit dhe disa prej fotografive i ka postuar në rrjetet sociale.

Në njërën prej tyre të publikuar së fundmi, Shkenda ka provokuar mjaft shumë duke vënë gjoksin në plan të parë, derisa ‘modestinë’ e saj e ka mbuluar me duar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here