Shkenda Dubova tregon format bombastikePas bashkëpunimit me Shemin, dhe klipin solo që solli, bukuroshja seksi Shkenda Dubova ka vendosur të pushojë.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, duke na përshëndetur nga plazhi, transmeton Telegrafi.

Shkenda shquhet për format bombastike trupore, derisa edhe kësaj radhe ka marrë shumë komplimente nga fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here